Jak vybrat dárek

Jak vybrat dárek?????

 Zanedlouho oslavíme svátek všech zamilovaných, svatého Valentýna. Možná je vaším oblíbeným svátkem. Možná se na něj díváte skrz prsty jako na něco přejatého. Ale i tak by vašeho partnera určitě potěšilo, že jste na něj nezapomněli.

Ostatně proč ne. Své city můžeme dát najevo každý den. Ať už svou pozorností obdarujete lásku dosud platonickou nebo se pokusíte zčeřit ustálené vody vztahu, do nějž se vkrádá stereotyp. My se vám dnes pokusíme trošku pomoci. A nikde není psáno, že následující nápady musíte použít jen na Valentýna.

Plánujte

Pokud jste si tedy na Valentýna nebo jakékoliv jiné výročí nevzpomněli 14. února ráno, není na škodu se nad dárkem zamyslet včas a naplánovat ho. Necháte-li vše na poslední chvíli, můžete se snadno dostat do situace, kdy prostě nevíte a po chvíli tápání koupíte banalitu. Navíc se sami ochudíte o dárky, které je nutné s předstihem objednat.

Nebuďte komerční

Před svátkem svatého Valentýna jsou obchody zavaleny nabídkou zboží speciálně k tomuto svátku. Koupit takový dárek sice potěší, ale také to může zavánět pocitem, že jste si jen ve spěchu splnili nepříjemnou povinnost.

Na penězích (tolik) nezáleží

Opravdu nemusíte utratit polovinu vašich úspor, abyste udělali dojem. Mnohem lépe uděláte dárkem na tělo. Když budete přehnaně štědří, tak navíc hrozí, že od vás bude dotyčný očekávat drahé dárky pořád a jakýkoliv menším dárkem bude zklamáním.

Nezapomínejte na vyslovená přání

Váš partner dá určitě tu a tam najevo, co by rád dostal, kam by rád šel, co by rád zažil. Mohou to být jen mimoděk vyslovená přání, o nichž si ani nemyslí, že by se splnila. Proč se ale nenechat inspirovat přímo od něj? Dostane-li dárek, který si sám přeje, jistě to ocení a navíc mu zalichotí, že si pamatujete, co se mu líbí.

Buďte originální

Velikou radost partnerovi uděláte, když vymyslíte něco netradičního a možná malinko bláznivého. Dárek, z kterého je patrné, že je určen právě a jen pro tu jedinou nebo toho jediného. Krabička poslední záchrany s vaší fotkou, telefonním číslem a fotkou? Výlet na netradiční místo? Projížďka koňským spřežením? Vše záleží jen na vaší fantazii.

Dárky pro muže


Vybrat dobrý dárek pro muže se může někomu zdát jako nadlidský úkol. Neexistuje úplně univerzální návod, jak vybrat muži ten nejlepší dárek, ale mohou vám být užitečné některé rady a tipy, se kterými už můžete naložit dle svého. Především je důležité, abyste věděli, co vašeho muže zajímá, baví, jaké má koníčky nebo alespoň jaké má přání. Bez tohoto předpokladu se jen těžko kupuje dárek, který by druhému udělal alespoň malou radost.

Věčný problém dárky pro ženy?... Jistě víte, jak moc je těžké shánět dárek ženám, ať už se jedná o dárek k narozeninám, k svátku, k Vánocům či jiným slavnostním příležitostem jako jsou různá výročí. Ženy jako velice náročná a perfekcionistická stvoření se nedají opít rohlíkem. Chtějí, aby jejich

dárek byl výrazem toho, co pro Vás znamenají. Chtějí, aby jejich dárek byl výrazem toho, co k nim cítíte. Chtějí, aby jejich dárek byl dokonalý. Ale vybrat takový dárek není lehké.

Dokonce by se dalo říct, že je to někdy nad lidské síly.

Připravili jsme pro Vás pár osvědčených tipů na dárky pro ženy, abychom Vám poradili a pomohli vybrat ten správný dárek, kterým uděláte radost. Stačí si jen vybrat.

 

Dětem a mladým lidem dáváme dárky především k narozeninám, k narození dítěte, při křtu, ke dni dětí, za dobré vysvědčení, po složení maturitních zkoušek nebo k promoci. Dospělým dáváme dárky při návštěvě, k narozeninám, k svátku, k Sv. Valentinu, k zásnubám, ke svatbě, ke Dni matek, ke Dni otců, na Mikuláše, na Vánoce, na Silvestra, na Velikonoce, k 1. máji - času lásky, na Helloween, při výročí svatby a při dalších životních a pracovních jubileích. Je dobrým zvykem koupit nějaký menší dárek svým příbuzným a dobrým přátelům, když se vracíme z daleké cesty.

Dárek pro radost...........

.......dárek pro muže,dárek pro ženu,tričko,trika,trička,triko,dárek pro děti,dárky pro děti.hračky,hračka,nůž,nože,dýky,dýka,meč,meče,hůl,hole,čepice,

kšiltovky,čepice s kšiltem,kšiltovky,šátek,šátky,víno,vína,stojan na víno,

dekorace,dětská dekorace,dřevěné dekorace,dřevěná dekorace,masky,dřevěné masky,karneval,karnevaly,

maska,trika s potiskem,trika veselá,trika srandovní,trika s nápisy,výprodej,výprodeje,vánoce,vánoční,velikonoce,velikonoční,

dárková sada,dárkové sady,dárkové kazety,dárková kazeta,zapalovač,zapalovače,dárkový zapalovač,dárkové zapalovače,ručník,ručníky,osuška,osušky,stavebnice,

skládačka,skládačky,

vánoční,plyš,plyšové,auto,

auta,auto na ovládání,auta na ovládání,model,modely,plechová,plechové,replika,repliky,

sběratelství,sbírka,panenky porcelánové,panenka porcelánová,

peněženka,peněženky,slevy,sleva,

hrnky,hrnečky,dárkové předměty,dárkový předmět,sklo,těžítka,těžítko,skleněné,mikina,mikiny,opasek,opasky,

pásek,pásky,truhly,šperkovnice,

šperk,truhla,šátek,šátky,batohy,batoh,kabelka,kabelky,

tašky,taška,bytová dekorace,

hry,šachy,hra,pro miláčky,pes,psy,kočky,kočka,vodítko,vodítka,hračky pro psy,koš,koše,

koše na hračky,koš na hračky,pantofle,bačkory,dětské pantofle,dětské bačkory,glóbus,glóbusy,tráva,triko s,trika s,nejnižší cena,sleva,slevy,diamant,ponorka,papoušek,pirátské hrnky,pirátský hrnek,drobnosti,

pro domov,pro domovy,dům mládeže,pro hry,pro děti,dárečky,dáreček,soutěže,soutěž,

pro mateřské školy,pro mateřské školky,pro školy,pro školky,dětský den,den dětí,

 

Přihlášení